Sohbetin Adı

Cinsel İlişki Sohbet

Sohbetin Adı

Merhaba arkadaşlar, ben munzur. CSohbet.ORG cinsel sohbet odalarında Sevda isimli bir kız ile tanıştım. Gel zaman git zaman biz onunla iyice kaynaştık ve sevgili olmaya karar verdik. İkimizde aynı şehirlerde olduğumuzdan dolayı buluşma kararı aldık. CSohbet.ORG Cinsel Sohbet odalarında tanıştık Ankara’da bir cafede buluştuk. Yüz yüze ilk görüşmemiz olduğu için ikimizde de biraz heyecan vardı. İlk görüşmemiz o cafe de geçti, sonra dolaştık falan birbirimizi daha iyi tanıma şansımız olmuştu. Aradan biraz zaman geçtikten sonra yine buluşma kararı aldık.

O gün biraz farklıydık, kendisi benim evimi görmek istediğini dışarıda havaların sıcak olduğunu söyledi. Tabi şu an havalar baya bir sıcak. Ben bu teklifi hiç düşünmeden seve seve kabul ettim. Eve geldiğimizde annemin yan komşuda olduğunu öğrendik. Ben ise tam bir bey efendi edasıyla ona eğer rahatsız olacaksa komşuya gidebileceğimizi ya da isterse dışarıya çıkabileceğimizi söyledim. Sevda evde kalmanın kendisi için bir sorun yaratacağını sanmadığını, evde kalmak istediğini söyledi. Tabi hatun aşık abi… Her neyse biz oturduk bir film izlemeye başladık. O sırada Sevda yanaklarıma öpücük kondurdu falan, ben heyecandan titriyorum tabii..

Az zaman sonra annem geldi, Sevda ile tanıştı. Annem Sevda’yı Sevda ise annemi sevdiler, o sırada ben tek başıma sap gibi kaldım tabi. Filmimi izlemeye devam ettim. Sonra Sevda’yı bıraktım. Biraz zaman sonra Sevda ailesi ile tanışmamı istediğini söyledi. Ailesine benden bahsetmiş meğerse. Pekala dedim, çekinerekte olsa durumu kabullendim. Her neyse yola koyuldum, Sevdalara geldiğimde kendisi yoktu. Ablası kapıyı açtı. Ablası 27 yaşlarında eşinden boşanmış tatlı bir hatun. O sırada onunla tanıştım. Daha sonra Sevda ile annesi geldiler. Alışverişe gitmişlerdi bu arada onlar. Ablasının adı Gül, annesinin adının ise Yağmur olduğunu öğrendim. Burada babası hariç tüm ailesi ile tanışmış oldum. Sevdalariki kardeş bir kendisi bir de ablası var tabi. CSohbet.ORG da tanıştığım Sevda ile bu şekilde bir süre devam ettik, eğer yaşadığım cinsel olayları okumak istiyorsanız CSohbet.ORG Cinsel Sohbet odaları yöneticisine tamamladığıdma ulaştıracağım.

Yukarıdaki hikaye sadece bir olayın başlangıcıdır. Hikayenin devamı için, Cinsel Hikayeler bölümünü takipte kalınız. Munzur rumuzlu kullanıcımıza ait olan hikayenin cinsel kısmı cok yakında. Arkadaşımız vermek istemedi. Sitemizde paylaşılan hikayeler %100 gerçektir.

Bir önceki yazımda makalem var.
yorum yok
54
17 Nisan, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?