Cinsel İlişki

Cinsel sohbet

Cinsel İlişki

Cinsel ilişki nedir? Cinsel ilişki ne kadar sürer ve Cinsel İlişki pozisyonları nelerdir? Bu başlık altında Cinsel Sohbet sitesi olarak sizlere cinsellik hakkında bilgi vermeyi umuyoruz. Alanımızda profesyonel olan ekibimiz ile Cinsel ilişki hakkında bazı detayları sizlere sunmaya çalışacağız. Eğer makalemizi beğenirseniz, cinsel sohbet odalarımıza bağlanıp teşekkür etmeniz yeterli olacaktır.

Porno filmi gibi 2-3 saat sürmez cinsel ilişki yani partnerinizle 2-3 saat aralıksız ilişkide bulunamazsınız. Bu insan doğasına aykırı bir durumdur. Araştırmalara göre, 7 dakikayı geçmez cinsel ilişki. Yani, cinsel sohbet odalarımızda bir bayan bulursanız, ilişkiniz ortalama 7 dakika ile sınırlı. Tabi sevişmek, cinsel ilişkiye girmiyor. Bazı odun kafalı arkadaşlar sevişmeyi bile cinsel ilişki zannediyor. Bu durum gerçekten de üzücü.

Peki nedir bu Cinsel İlişki? Erkek organının yani penisin, bayan organı ile birleşmesine cinsel ilişki diyoruz. Bu durumda hayıflanacak bir şey yok. Bu insan doğasının bir gereği, olmazsa olmazı gibi bir şeyi. Nasıl ki yemek yiyor, su tüketiyorsak cinsel ilişki de aynı şekilde doğamızın bir gereksinimidir. Bu demek değildir ki gördüğümüz her kadın ya da her erkek bizler için cinsel bir obje olsun.

Her Yetişkin Birey Cinsel İlişkiye İhtiyaç Duyar

cinsel ilişki pozisyonları

Cinsel ilişki ve cinsel ilişki pozisyonları hakkında cinsel sohbet sitesinin görüşleri.

Cinsel ilişki ve Cinsel Sohbet odalarımızda yapılan araştırmaya göre 20 yaş üstü olan her birey 2 gün boş dursa, üçüncü gün cinsel ilişki ihtiyacını vücudunda hissediyor. Bu insanın doğası demiştik. Bunun kanıtı olarak az önceki cümlemi gösterebilirim. Ancak tekrar ediyorum, Cinsel İlişki insan doğasının bir gereği olsa da hiç bir erkek veya hiç bir kadın bizler için cinsel bir obje olmamalıdır, olamazda.

Eğer cinsel ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız, cinsel sohbet odalarımız tamda size göre bir ortam yaratmıştır. Ancak sohbet odalarımıza on sekiz yaşından küçük olan kullanıcıların girişi kesinlikle yasaktır. Cinsel Sohbet odalarımız ve Cinsel ilişki sitemiz on sekiz yaşından küçük kullanıcılar için uygun değildir. Psikolojik bozulmalara yol açabilir. Bu kurala uymanızı önemle rica ediyoruz.

Cinsel ilişkide dikkat edilmesi gereken hususlar ve Kadınlar veya erkekler cinsel ilişkide nelerden hoşlanır isimli makalelerimiz çok yakında sizler için web sitemizde. Bizleri takipte kalın, cinsellik hakkında merak ettiğiniz her şeyi en ince detayına kadar sizlere öğretelim. Konu cinsellik olunca üzerimize kimseyi tanımıyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
81
19 Nisan, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?