Cinsel ilişki yaşayan çift

Cinsel İlişki yaşadılar

Cinsel ilişki yaşayan çift

Ibiza Adası’nda balıkçı ağlarının üstünde cinsel ilişkiye giren bir çiftimiz var bugün haberlerde. Olay çevredekiler tarafından kayıt altına alındı. Yok artık dedirten bir olay. Cinsel ilişki yaşayan çift normaldir de, sokak ortasında olunca biraz tuhaf oluyor.

İspanya da bulunan adada bir çift gün ortasında sahilde bulunan balıkçı ağlarının üzerinde cinsel ilişkiye girdi. Yerel bir balık pazarında gerçekleşen olay, orada bulunan vatandaşlardan biri tarafından cep telefonu yolu ile kayıt altına alındı. Görüntüler dünya medyasına konu oldu. Büyük haber sitelerinden yaptığım araştırmalarıma göre, bu çift uyuşturucu almışlar. Kalabalığın içerisinde sokağın ortasında utanmadan arlanmadan cinsel ilişkiye girmenin başka bir manası da olamazdı zaten.

Yerel gazete yayınlanan görüntüler basını sarstı. Olayın hangi gün olduğu açıklanmazken öğlen saatlerinde yaşandığı bilgisi paylaşıldı. Çiftin bir gece kulübünde içki ve uyuşturucu alarak sabahlamış olduklarının tahmin edildiği açıklandı. Komşu Formentera Adası’na giden feribot seferlerinin yapıldığı alanın hemen yanında, oldukça kalabalık bir bölgede gerçekleştirilen eyleme çevredekiler de alkışlarla tempo tutarken, çift çevredekileri umursamadan ilişkiye girmeye devam etti.

Cinsel İlişki

Cinsel ilişki nedir? Cinsel ilişki ne kadar sürer ve Cinsel İlişki pozisyonları nelerdir? Bu başlık altında Cinsel Sohbet sitesi olarak sizlere cinsellik hakkında bilgi vermeyi umuyoruz. Alanımızda profesyonel olan ekibimiz ile Cinsel ilişki hakkında bazı detayları sizlere sunmaya çalışacağız. Eğer makalemizi beğenirseniz, cinsel sohbet odalarımıza bağlanıp teşekkür etmeniz yeterli olacaktır.

Porno filmi gibi 2-3 saat sürmez cinsel ilişki yani partnerinizle 2-3 saat aralıksız ilişkide bulunamazsınız. Bu insan doğasına aykırı bir durumdur. Araştırmalara göre, 7 dakikayı geçmez cinsel ilişki. Yani, cinsel sohbet odalarımızda bir bayan bulursanız, ilişkiniz ortalama 7 dakika ile sınırlı. Tabi sevişmek, cinsel ilişkiye girmiyor. Bazı odun kafalı arkadaşlar sevişmeyi bile cinsel ilişki zannediyor. Bu durum gerçekten de üzücü.

Peki nedir bu Cinsel İlişki? Erkek organının yani penisin, bayan organı ile birleşmesine cinsel ilişki diyoruz. Bu durumda hayıflanacak bir şey yok. Bu insan doğasının bir gereği, olmazsa olmazı gibi bir şeyi. Nasıl ki yemek yiyor, su tüketiyorsak cinsel ilişki de aynı şekilde doğamızın bir gereksinimidir. Bu demek değildir ki gördüğümüz her kadın ya da her erkek bizler için cinsel bir obje olsun.

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
73
20 Nisan, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?