Cinsel İlişki Problemleri

Cinsel İlişki Sohbet

Cinsel İlişki Problemleri

Cinsel ilişkide erkeklere hep sevişmek istiyor, seks yapmak istiyor imajı verilmiştir. Ancak bu durum sizlerin bildiği gibi değildir. Erkekler de bazen seks yapmak istemez. Cinsel Sohbet odalarımızda yapılan araştırmalara göre, erkeklerinde cinsel ilişkiden soğudu ortaya konulmuştur. Bunda en etkili faktör olarak stres belirlenmiştir. Ancak bu durum genel olarak bayanlar için geçerlidir.

Genel olarak Türkiye’de cinsel ilişki de erkekler değilde daha çok kadınların soğuduğunu bilmekteyiz. Ancak bu demek değildir ki erkekler cinsel ilişkiden bıkmıyor. Erkekleri strese soktuğunuzda onlar bu ilişkiden soğuyor. Evet yanlış duymadınız bayanlar. Eğer eşinize şart koşuyorsanız, bu durum onu sıkıntıya sokar ve sizinle seks yapmak istemez. Erkeklere şart koşmamaya çalışın.

Ayrıca erkeğinizi yetersiz gibi hissettirdiğiniz taktirde, erkek sizinle ilişkiye girmekten kaçınır. En önemli faktör olarak bunu ekleyebiliriz. Böyle hisseden bir erkek, sadece kendi partneri ile değil, hiç bir kadın ile ilişkiye girmek istemez. Bu şekilde stres altında yaşar ve zamanla psikolojik olarak çöküşe girer. Cinsel ilişki probremlerin de dikkat edilmesi gereken en önemli husus olarak bunu alabiliriz.

Kadınlar da Cinsel İlişki’den Soğur…

Cinsel Sohbet

Kadınınızı kendinizden hiç bir zaman soğutmayın. Bir daha cinsel ilişki yaşayamazsınız…

Kadınları cinsel ilişkiden soğutan en önemli etken olarak, erkeğin cinsel sorunları diyebiliriz. Tabi ki de kadından kadına değişkenlik gösterebilen bazı durumlarda vardır. Bakalım kadınları cinsel ilişkiden soğutan etkenler nelermiş. Hep beraber aşağıda inceleyelim.

Bazı durumlarda, ki bu kadından kadına değişkenlik gösterebiliyor cinsel ilişki esnasında sert davranma onun hoşuna gitmeyen şeyleri yapma, argo kullanma, küfür etme gibi durumlarda kadınlar sizinle yaptığı seksten zevk alamıyor böylelikle sizden soğuyor. Bu gibi durumlarda partnerinizin hoşnut olacağı şeyler yapın, hoşlanmayacağı şeylerden kaçın. Bu size en önemli tavsiyemdir. Ayrıca erkeğin cinsel ilişkide yetersiz olması da kadını ilişkiden soğutur. Gidin bol bol şeker sucuğu tüketin, badem tüketin. Cinsel organınızın küçüklüğü de kadını sizden soğutur. Cinsel ilişki problemi yaşamak istemiyorsanız bu gibi durumlara dikkat etmelisiniz…

CSohbet.ORG Cinsel sohbet odaları adına, sizlere Cinsel İlişki Problemlerini açıklamaya çalıştım, umarım makalemiz yararlı olmuştur. Bizleri takipte kalın…

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
35
20 Nisan, 2018

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?